Logistyka dla e-commerce

E-commerce logistics outsourcing

Nie czekaj na konkurencję - wykorzystaj nowoczesne magazyny, usługę pakowania i niskie ceny dostaw.

Korzystaj z naszych przestrzeni magazynowych w ramach kompletnego procesu obsługi e-sklepów. Wykorzystaj pełen pakiet usług jakie oferujemy w ramach fulfillmentu logistycznego.

Innowacje, które wdrażamy w naszych magazynach to korzyści, za które nie musisz płacić. Bezpośredni dostęp do naszego know-how umożliwia szybsze dostosowanie się do zmian na rynku. Dzięki wypracowanym przez wiele lat technik, w oparciu o doświadczenie i wymianę informacji pomiędzy nami a sklepami e-commerce. Nasza wiedza umożliwia szybko wejść na rynek niemiecki i nie tylko oszczędzając przy tym znaczne koszty na logistyce.

Masz pytanie dotyczące usług magazynowania lub usług pokrewnych?
Zadzwoń!

+48 664 046 727Kompleksowe usługi dla sklepów internetowych e-commerceMagazynowanie towaru

Magazynowanie jako serce procesu logistycznego staje się też najważniejszą częścią logistyki e-commerce. Oprócz standardowego magazynowania, pojawia się szereg usług, które niewątpliwe przynoszą zyski na każdej płaszczyźnie podczas sprzedaży produktów.

Na tym etapie gwarantujemy opłaty tylko za wykorzystaną przestrzeń magazynową.

Ustal z naszym przedstawicielem indywidualne warunki magazynowania i korzystaj z profesjonalnej obsługi sprzedawanych przez Twoją firmę produktów.


magazynowanie towaru
Pakowanie paczek

Pakowanie paczek, kompletowanie zamówień

Przechowywanie towarów w wyspecjalizowanych magazynach przyspiesza proces zamówień, zwłaszcza jeśli magazyny zlokalizowane są blisko granicy niemieckiej. Zamówienia trafiają do nas gdzie są natychmiast pakowane i zabezpieczane do wysyłki. Przesyłki nie trafiają do niemieckiego przewoźnika przez polskie firmy kurierskie. Zajmujemy się ich bezpośrednim transportem do odbiorców lub za pośrednictwem niemieckich partnerów.

Nie trać czasu i zleć pakowanie paczek specjalistom. Pakowanie wedle standardów największych firm kurierskich.


Wysyłka paczek

Oferujemy najniższe stawki za usługi kurierskie. Dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi dostawa odbywa się już następnego dnia roboczego. Najniższa cena i szybkość dostawy to nasze atuty.


Wysyłka paczek
Obsuga zwrotów

Obsługa zwrotów

Wysoki poziom obsługi zwrotów e-sklepów, przepakowania przesyłki w przypadku jeśli przesyłka ma trafić do innego odbiorcy czy zmiany adresu. Oferujemy pomoc w prowadzeniu reklamacji, obsługi spedycyjnej z klientami w sytuacji odmowy przesyłki lub innego powodu nie przyjęcia przesyłki.

Korzystaj z naszego doświadczenia w logistyce e-commerce!


Obniżaj koszty magazynowania i wysyłki paczek. Zadzwoń i rozpocznij współpracę!

+48 664 046 727

biuro@kajo-logistics.com

Oferta dla klientów indywidualnych na wysyłkę paczek do Niemiec.

paczki do niemiec

Lokalizacja magazynów dla e-sklepu - Gorzów Wlkp., Słubice, Kostrzyn nad Odrą

paczki do niemiec
Fulfillment sklepów internetowych

Wykorzystaj potencjał swojego sklepu

Skontaktuj się z nami i dowiedz się w jaki sposób przystąpić do współpracy:

kontakt