Oferta na wysyłkę paczek do Niemiec
dla osób prywatnych

Najniższe ceny przesyłek do Niemiec

Wysyłasz paczki do Niemiec jako osoba prywatna?

Nasza oferta skierowana jest również do osób prywatnych. Jeśli więc wysyłasz regularnie lub sporadycznie paczki do Niemiec skierowanych do rodziny, znajomych lub w innym prywatnym celu ta oferta jest właśnie przygotowana dla Ciebie. To ekspresowe przesyłki kurierskie do 40kg. Paczki są odbierane codziennie od poniedziałku do piątku z całej Polski.

Świadczymy usługę od drzwi do drzwi więc to my skontaktujemy się z Tobą po odbiór paczki i jej doręczenie na wskazany adres w Niemczech. Jednoczenie możesz u nas złożyć zamówienie na odbiór paczki z Niemiec w trakcie dostawy.

Skorzystaj z dogodnych warunków wysyłki na www.paczkidoniemiec.com


paczkidoniemiec.comPaczki na trasie Polska - Niemcy do 40kg

Oferta zawiera szereg promocji w zależności ile paczek jest wysyłanych do jednego odbiorcy. Korzystniej jest więc wysłać klika paczek do 40kg do jednego odbiorcy, niż wysyłać przesyłki na palecie lub z ograniczeniem wagowym przez usługi firm konkurencyjnych.
Jak realizujemy zlecenia

Realizacja usługi odbywa się za pośrednictwem formularza wysyłkowego na stronie paczkidoniemiec.com gdzie oprócz wysyłki paczki można zlecić odbiór z dowolnego miasta w Niemczech.

Złożenie zamówienia odbywa się szybko i bez zbędnego logowania. Realizacja usługi jest od razu po potwierdzeniu przez system płatności online o wpłynięciu środków na wykonanie zlecenia.

Odbiory z Polski i Niemiec

Odbiory z Polski realizowane są w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Paczki z Niemiec odbierane są w weekendy w drodze powrotnej kuriera. W jednym i w drugim przypadku kurier kontaktuje się w celu nadania przesyłki.

Zwracamy uwagę na solidne pakowanie towarów oraz używanie solidnych opakowań do ich przewozu. Wszystkie przydatne informacje oraz pomoce są szczegółowo opisane na stronie wysyłki paczek indywidualnych paczkidoniemiec.com

Druga paczka do Niemiec -30%

Często zapakowanie towaru w jedno opakowanie nie wystarcza i jest kłopotliwe, dlatego rozszerzyliśmy ofertę o usługę druga paczka do Niemiec -30%.

Dodatkowym atutem przesyłki składającej się przynajmniej z dwóch paczek jest jej bezpieczeństwo. Paczki nie są pakowane po brzegi i mają więcej wypełnienia utrzymującego przedmioty stabilnie wewnątrz paczki, zwłaszcza elementy szklane, płynne, jedzenie itp.

Przejdź do serwisu wysyłkowego

paczkidoniemiec.com